«Вінницяоблагроліс» сплатило до бюджету 48 мільйонів гривень
Від міцного тилу залежить і фронтові успіхи. Протягом півтора роки повномасштабної війни підприємство «Вінницяоблагроліс» докладає усіх зусиль, аби бути корисним державі, області і кожному населеному пункту, де є дочірні підприємства.
І вже про роботу у першому півріччі 2023 року можна звітувати перед громадою області, маючи позитивні результати, які стали напрацюванням сотень працівників «Вінницяоблагроліс».
Дочірні підприємства виконали в цілому обсяг реалізації продукції і отримали 107 млн грн при плані 82,6 млн грн перевиконано на 30%. А в порівнянні з таким же періодом минулого року – більше на 19%.
Фінансовий результат по області склав чистого прибутку 2 млн 833 тис грн, рентабельність продажу складає майже 3%.
До державного бюджету сплачено податків на суму 48 млн грн, з них прибутковий з громадян – 8 млн грн та ЄСВ – 9,2 млн грн. Кожна гривня, яка сьогодні попадає у казну держави, є вагомим внеском до перемоги.
Фонд оплати праці по дочірних підприємствах за І півріччя склав 43 млн грн., середньомісячна зарплата штатного працівника – 13 тис 800 грн.
Середня реалізаційна ціна лісопродукції складає 1300 грн.
Серед безумовних лідерів – Літинський райагроліс, яке не лише отримало найбільший прибуток серед дочірніх обласних структур, але змогли перевищити очікуваний план у двічі – при плані реалізації продукції на 4,6 млн грн. отримали 10 млн грн. Достатньо високий результат по реалізації продукції у Мурованих Курилівцях (6 млн грн) та Крижополі (8 млн грн).
Економісти «Вінницяоблагролісу» зазначають, що при високому обсязі реалізації отримано значний прибуток. Наприклад, Літинський райагроліс має 1 млн грн (при цьому його рентабельність складає 10%), по 400 тис грн прибутку мають ДП Вінницький, ДП Калинівський та ДП Крижопільський (5% рентабельності).
На сьогоднішній день всі дочірні структури докладають максимум зусиль, аби закінчити рік згідно запланованих показників і, звичайно, перевищити їх. Попереду зимовий сезон, який є викликом не лише для нашого підприємства, а для всього економічного сектору області.